Plisy w Warszawie – ceny, montaż, producent. Gdzie tanio kupić?

Przy aranżowaniu mieszkania często mamy problem z oknami. Nie wiemy jak zabezpieczyć je przed słońcem, tak aby wyglądały ładnie i wpasowywały się w całość pomieszczenia. Warto zaznaczyć na wstępie, że zasłony nie są przeżytkiem, a ich ciekawy wygląd doda pomieszczeniu uroku. Nie są one jednak zbyt wygodne, dlatego lepszym rozwiązaniem mogą być plisy, czyli swoista wariacja na temat żaluzji oraz rolet.

 
Kupienie ich tanio nie zawsze jednak łatwe, ponieważ największe sklepy narzucają na nie wysoką marżę, która często odstrasza potencjalnych klientów. Dobrze jest więc zorientować się, czy w naszej okolicy nie działa ich producent. Byłoby to wyśmienite dla naszego portfela, ponieważ ceny u nich są relatywnie niższe.
Sam montaż plis nie jest wymagający, ale dobrze jest, gdy zrobi to fachowiec. Wiele dużych firm, które istnieją wokół metropolii, jak Warszawa, oferuje takowe usługi. Wystarczy tylko w czasie zamawiania zaznaczyć to w formularzu. Koszt takiej usługi nie jest też wygórowany, więc nie powinniśmy dużo na tym stracić, a będziemy mieć pewność, że nie stracą one swojej gwarancji przez nieodpowiedni montaż.

Może Ci się również spodoba