Blaty marmurowe – blaty do łazienki

Najbardziej intymnym pomieszczeniem w domu jest… sypialnia, a zaraz po niej oczywiście łazienka, w której można spędzać wiele długich godzin we dwoje. Wystarczy ją tylko dobrze zagospodarować i sprawić, aby swoim wyglądem przypominała grecką łaźnię. Mimo że zadanie to wydaje się niemożliwe, wcale takie nie musi być,

 
Bardzo ważnym elementem wystroju jest blat do łazienki, który od razu sprawi, że nasze pomieszczenie zacznie przypominać antyczną łaźnię. Możemy bawić się wzorami czy też materiałami, z których powstanie, choć warto wiedzieć, że najlepszy i tak okaże się blat marmurowy, który swoim piaskowym wyglądem nada łazience charakter. Jest to jednak dość spory wydatek, na który powinniśmy się wcześniej przygotować. Jeśli okaże się, że nie możemy sobie na niego pozwolić, możemy go spróbować zastąpić konglomeratem kwarcowym. Warto jeszcze dodać, że blaty marmurowe nie są tworami sztucznymi, więc ich końcowy wygląd może znacząco różnić się od tego, co wiedzieliśmy w sklepie.
Reasumując, jeśli chcemy nadać naszej łazience intymności, warto w odpowiedni sposób dobrać meble, które będą nadawać jej niepowtarzalny charakter.

Może Ci się również spodoba