lustra na wymiar, oświetlenie łazienkowe sufitowe W Warszawie

O tym, że kobieta najwięcej czasu spędza w łazience, wie już chyba każdy. A przynajmniej każdy żonaty. Warto więc z tego powodu zadbać o to, aby to pomieszczenie nabrało odpowiedniego charakteru. Stało się miejscem ciekawym, intrygującym, ale niebanalnym. Warto więc dobrze je scharakteryzować. Łazienka to zazwyczaj pomieszczenie nieduże, o niezbyt ciekawym oświetleniu punktowym, pełne kafelków…

 
I od tego trzeba zacząć, jeśli chcemy urządzić je mądrze, musimy optycznie je powiększyć. Dobre do tego będą lustra na wymiar, które sprawią, że nasze pomieszczenie kilkukrotnie się zwiększy, oczywiście będzie to tylko przyjemna iluzja. Jeśli chodzi o jasność pomieszczenia, okno w łazience nie może być wielkie, ponieważ moglibyśmy być podglądani z zewnątrz, a tego nie chciałby nikt, prawda? Dlatego właśnie ciekawym rozwiązaniem jest oświetlenie łazienkowe sufitowe, które nie zabiera nam przestrzeni, ale sprawia, że staje się one przytulne, warto też pomyśleć o listwach LED, które umieszczone w zakamarkach, idealnie będą nadawać miejscu zmysłowości.
Dobrze też wybrać się do większego miasta, jak Warszawa gdzie na różnego rodzaju wystawach zobaczymy propozycje architektów i któraś nam się spodoba.

Może Ci się również spodoba