Domowe drzwi

Nikt nie wyobraża sobie domu lub mieszkania bez drzwi. Jeśli nie ma ich w każdym pomieszczeniu, to są choćby w kuchni czy w łazience. Drzwi wewnętrzne oddzielają pomieszczenia, wytyczając ich zadania i granice, w których mają zostać wykonane. Zapewniają mieszkańcom intymność, a także zabezpieczają przed nieproszonymi gośćmi.

Drzwi wewnętrzne Gdańsk nadają odpowiedniego, stylowego charakteru każdemu wnętrzu. Podkreślają jego indywidualny design. Takie drzwi są poza tym zdecydowanie funkcjonalne i niezawodne. Warto pamiętać, że drzwi wewnętrzne to ważny element wystroju wnętrza, nie może być dobrany bez namysłu. Ważna jest kolorystyka, stylistyka, a także materiał, z jakiego zostały wykonane – czy będą to drzwi drewniane, z płyty czy też innych materiałów. Drzwi dzielą się na cztery główne typy. Powodem podziału jest sposób otwierania. I tak są drzwi rozwieralne – prawe i lewe; wahadłowe (jedno lub dwuskrzydłowe). Drzwi mogą być także
przesuwne – mają jedno lub dwa skrzydła przesuwane na szynie. Są także drzwi składane – łamane, harmonijkowe. Wyglądają jak parawan. Zajmują niewiele miejsca.

 

Może Ci się również spodoba