Wypełnione wnęki

Zaprojektowanie funkcjonalnego mieszkania nie jest zadaniem łatwym, zwłaszcza, gdy powierzchnia nie jest duża i ma na przykład wnęki, czyli z założenia nie jest ustawna. Wnęki jednak stanowią najmniejszy problem dla projektanta wnętrz. To one powodują, że przestrzeń może zostać odpowiednio wykorzystana co do jednego centymetra.

Idealnym rozwiązaniem dla niewielkich powierzchni mieszkalnych z wnękami są szafy wnękowe na wymiar w Warszawie. Doskonała propozycja dla osób, które lubią mieć porządek i wszystkie rzeczy pochowane w szafach i skrytkach. Taka szafa przyda się i w przedpokoju czy także w holu. Będzie też doskonałym pomysłem na oryginalny mebel salonowy, czy też idealnie spełni swoją rolę w sypialni. Tutaj taka szafa może służyć za unikatowy składzik (górne półki) i jednocześnie zostać wykorzystana i przysposobiona jako bardzo wygodna garderoba.

Jej zaletą jest na pewno to, że pozwala wykorzystać pełnię powierzchni i zwiększa miejsce na przechowywanie niezbędnych rzeczy służących domownikom. Szafy mogą być jedno lub wielodrzwiowe, rozsuwane lub tradycyjnie otwierane. Wszystko zależy od możliwości i indywidualnych potrzeb. Wykonuje się je z drewna, płyty lub innych materiałów w różnych kolorach dopasowanych do wnętrza, by komponowały się z istniejącym lub planowanym wystrojem.

 

Może Ci się również spodoba