Latający dywan

Dywan w domu jest nie tylko ozdobą, ale i praktycznym dodatkiem. Miły w dotyku, ciepły, miękki jest ukojeniem dla zmęczonych po całym dniu pracy stóp. Dywany doskonale prezentują się zwłaszcza w salonach, dużych pomieszczeniach. Układamy je zasadniczo pod stołem, ławą lub blisko kanapy – miejsca wypoczynku.

Wybór dywanu nie jest prosty. Można kupić dywan wykonany z naturalnych materiałów – najszlachetniejsze są z wełny lub dywan wykonany z materiałów sztucznych, syntetycznych, z krótkim lub długim włosem – tak zwane i bardzo popularne dywany shaggy. Dywany typu shaggy zwane są popularnie włochaczami. Ich nazwa pochodzi od wyglądu produktu, ponieważ takie dywany mają bardzo długie i puszyste runo. Maksymalna długość włosia to 5 cm. Taki dywan jest przyjemny i miły w dotyku. Przypomina niemal idealnie tkane ręcznie dywany z wełny. Wykonany w nowoczesnej technologii, jest łatwy w czyszczeniu. Aby dywan był czysty, wystarczy regularnie go odkurzać.

Wybór dywanów – nowoczesnych, o różnych wzorach i kolorach, które dopasują się do każdego stylu i potrzeb w swojej ofercie posiada galeria dywanów w Poznaniu.

 

Może Ci się również spodoba