Biała sypialnia

Białe jest modne. Biały kolor wielu osobom wydaje się niepraktyczny. Biała farba na ścianach szybko ulega zabrudzeniom, ale warto pamiętać, że jasne kolory powiększają optycznie pomieszczenie, a detale w kolorze białym ożywiają wystrój wnętrza oraz dodają mu niezwykłej świeżości. Doskonale pasują jako kontrast przy ciemnych na przykład granatach czy kolorach niebieskich.

Białe łóżko drewniane to nowość w designie sypialnianym, ale jak każda nowość ma swoje zalety. Jest przede wszystkim meblem nowoczesnym i sprawiającym wrażenie lekkości. Doskonale podkreśli prowansalski, wiejski wystrój wnętrza i przyda mu lekkości. W takim łóżku można mieć tylko same najpiękniejsze kolorowe marzenia senne. Doskonałe do niewielkich sypialni i ciemnych pomieszczeń. Biała wyspa na środku pokoju sprawi, że nawet najbardziej ciemna sypialnia stanie się jasna i bardzo przytulna.

Białe nie zawsze jest białe. Warto zaryzykować różne odcienie bieli – od ciepłych tonacji do śnieżnych i zimnych. Gdy dodamy odpowiednią pościel, białe łóżko drewniane będzie wyglądało w każdej sypialni magicznie pięknie.

 

Może Ci się również spodoba