Kuchenne szkło

Kuchnia to zazwyczaj dopasowane meble z wypełnionymi przestrzeniami między nimi kafelkami… Kafelki są praktyczne, różnorodne, ale też i bardzo pospolite. Jeśli szukamy oryginalnego rozwiązania warto wypróbować na przykład zamienić standardowe płytki na szkło dekoracyjne do kuchni.

Panel szklany umieszcza się zazwyczaj między meblami (górne szafki) a blatem kuchennym. Panel szklany jest niezwykle ozdobny i dzięki w zasadzie kolorystyce ograniczonej tylko wyobraźnią, można idealnie dopasować go do każdego wystroju nowoczesnej kuchni. Istnieje też możliwość wykonania oryginalnych nadruków graficznych nawet ze zdjęć. Taki panel będzie nie tylko funkcjonalny, ale z pewnością ozdobi kuchnię i sprawi, że jedzenie będzie bardziej smakowało.

Szkło dekoracyjne do kuchni doskonale nadaje się do małych pomieszczeń, ponieważ jego płaska, szklana tafla zachowuje się jak lustro, a dzięki temu optycznie powiększa niewielką kuchnię. Szkło jest też odporne na zabrudzenia i z łatwością, z jego płaskiej i równej powierzchni można wyczyścić tłuste plamy powstałe na przykład z powodu pryskającego oleju.

 

Może Ci się również spodoba